Шредер для бумаги Media-Tech Shredder CD MT215
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MT215
Цену уточняйте
- +380 (95) 777-97-72VODAFONE
- +380 (63) 777-97-72LIFECELL

SHREDDER CD MT215 від MEDIA-TECH - це функціональний та безпечний шредер для різних типів матеріалів: паперу, плівки, дисків CD/DVD, кредитних карток.
SHREDDER CD MT215 знайде своє застосування в:
офісах,
малих компаніях,
домашні умови.
Він оснащений функцією автозапуску та реверсу.
Шредер документів SHREDDER CD MT215 здатний розмелювати папір, плівку, диски CD/DVD та кредитні картки. Він використовує різальну систему у вигляді смужок шириною 8 мм. Рівень безпеки відповідає DIN P-1, O-1.
Ширина вхідного відвернення складає 218 мм. Присутні функції реверсу та автозапуску. В одному проході можна розмелювати 5 аркушів паперу (70 г/м²), один диск CD/DVD або одну кредитну картку. Для розмелювання дисків та карток використовуються окремі леза.
Швидкість розмелювання становить 3,8 м/хв. Об'єм кошика - 8 літрів. Шредер може бути встановлений на будь-якому контейнері шириною від 285 до 344 мм.
Рівень шуму: 74 дБ. Розміри: 300x162x260 мм. Вес: 1,92 кг.
Виберіть SHREDDER CD MT215 від MEDIA-TECH вже зараз і забезпечте безпеку та надійність у знищенні конфіденційної інформації!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Media-Tech |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество листов | 5 шт |
| Уровень секретности | 1 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Тип порезки | Продольная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 162 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 300 мм |
| Объем | 8 л |
| Вес | 1.92 кг |
- Цена: Цену уточняйте






